EVDE ANTRENMAN

  • 55 SHARES

Eve iş getirmeyin ama sporu getirin ya da havayı bahane edip sportif aktivitelere ara vermeyin. Kim bilir, belki de sizi motive edecek şey etkileyici tasarıma sahip bir ağırlık setidir.

AĞIRLIK SETİ TECHNOGYM

Sporla imtihan
Kötü haber, spor yapmamak için bahane üretme şansınız kalmadı. Kabul edelim, büyük motivasyonla satın alınan spor aletleri zamanla –belki de göz zevkini bozduğu için- odaların ücra köşelerine kaldırılıp unutulmaya mahkum oluyor. Fakat Technogym’in yeni ağırlık seti sadece fonksiyonellik bakımından değil; estetik açıdan da mazeret kabul etmiyor. Çünkü vücudunuzla birlikte spor aletleriyle ilgili görsel algınızı değiştirecek kadar iddialılar. Tümüyle kromla kaplı ağırlıklar, coffee table book’ların yerini alır mı bilinmez, ancak onlardan daha işlevsel olacakları kesin. Bu açıdan ağırlık setinin salonda aksesuar olarak sergilendiğinde dahi iyi yaşam sanatına katkıda bulunacağını söyleyebiliriz.

Algıda seçicilik
İnanın gözünüzün önünde olmaları çok şeyi değiştirecek; göz göze geldiğinizde bu suçluluktan kaçma şansınız bir hayli azalacak. Etrafımızdaki her şeyin estetik normlara uygun olmasını takıntı haline getiren bünyelerimizi göz önünde bulundurarak tasarlanan bu ağırlıklar, sportif aktivitelerimizde çözüm ortağı görevini üstlenecek. Motosikletlerle aynı kaplamaya sahipler, rakiplerinin aksine zamanla terlemeyle oluşan yıpranmalara karşı kendilerini koruyabiliyorlar ve 1-10 kilo arasında değişen ağırlık seçenekleriyle karşımıza çıkıyorlar. Daha yaza çok var demeyin zira sporla elde edilen serotonin hormonuna her mevsim ihtiyacımız var.