Teknİk Denİzcİlİk, Boot Düsseldorf 2017

  • 162 SHARES

Denizcilik dünyasının farklı karakterleri en görkemli halleri ile 21-29 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek Boot Düsseldorf fuarında.

Yat sektörünün en önemli etkinliklerinden olan boot Düsseldorf için geri sayıma geçildi. Her senenin ilk haftalarında Düsseldorf şehrinde gerçekleştirilen fuar bu yıl 21-29 Ocak tarihleri arasında yat ve deniz meraklılarını ağırlayacak. 360’tan fazla üretici eşliğinde 1000’den fazla markayı ağırlayan fuarda, yelkenli tekne, yat, multihull, katamaran ve sandal botları tanıtılacak.
Ek olarak Fransız Yelkenli yat üreticisi Dufour’da fuar esnasında 63 feet’lik yeni lüks yatının dünya prömiyerini yapacağını duyurdu. Heyecan verici yatın konseptine dair temel taşları da fuar esnasında açıklanacak.

10440
Ferreti 450 fly

New Dufour 63 Exclusive
Dufour’un dünya prömiyeri yapılan 63 feet’lik lüks yatının prototipi

Azimut, Bavaria, Ferreti, Sanlorenzo ve sayısız büyük ismin yer alacağı gösterim, farklı platformlar eşliğinde sunum ve atölyelere de ev sahipliği yapıyor. Fuarda sadece yat ve yelkenlilere değil aynı zamanda gelişmeleri yakından takip edilen denizcilik iç mekan endüstrisi devleri de yer alacak, hatta bu sene düzenlenen fuar kapsamında ilk defa kendi forumlarını da açacaklar.
Denizciliğe dair farklı alanlara yönelen fuarda bu senenin programında “dalış” konu başlığı altında sektörün en büyük uluslararası tedarikçileri de bulunacak.
Bağımsız seminer ve eğitimler eşliğinde denizcilik meraklılarını farklı alanlarda geliştirmeye odaklanan fuarın biletlerine, internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Boot-dusseldorf.com