Yenİ Sayı: QP Türkİye’nİn 7. Sayısı Çıktı!

  • 137 SHARES

QP Türkiye’nin sabırsızla beklenen 7. sayısı seçkin kitabevleri ve bayilerde. Hem de özel Panerai Koleksiyoner Serisi ekiyle.

2 ay süren uzun bir çalışmanın ardından QP Türkiye’nin yeni sayısı yine saat severlerin karşısında. Bu sayıda da “Saat tutkunlarına adanmıştır” mottosundan yola çıkarak sizi yüksek saatçilik dünyasında derin keşiflere çıkarmaya devam ediyoruz. Hem de bu sefer daha zengin bir formatta. QP Türkiye bu sayıda Koleksiyoner Serisini geliştirmeye devam ediyor. Bu sayının konuğu ise Officine Panerai oluyor.

panerai

Kapağımızda ise Patek Philippe‘in kült olma yolundaki saf kronografı Ref. 5170 yer alıyor. Hem de fotoğrafçı Mustafa Nurdoğdu’nun çekimi ve Müjde Metin’in realizasyonu eşliğinde. Markanın soyağıcını irdeleyen modelin, tradisyon aktarımını mükemmel bir tasarımsal çekim gücüyle bağdaştıran kapak konumuzu kaçırmayın.

Bir klasik haline dönüşen QP Rapor’da bu sayıda ise Baselworld 2016 yer alıyor. Senenin en önemli yüksek saatçilik etkinliğinin öne çıkanlarını ve “en”lerini QP farklıyla inceleyebilirsiniz.

kapak

Manüfaktür ziyaretimizde bu sefer ise yıldönümünü kutlayan eşsiz modeliyle Jaeger-LeCoultre Atelier Reverso yer alıyor. Markanın değeri, kendi duruşunu destekleyen diğer markalarla geliştirdiği ortaklıklar ile daha da artıyor. Bu çalışmalardan doğan özel Reverso modeli ise nefes kesici bir formda.

Yeni döneme adım atan TAG Heuer ve Jean-Claude Biver röportajı, otomobillerin izdüşümünden doğan kronograf modelleri, doğaya ithafen gelişen The Great Animal Orchestra ve çok daha fazlası yeni sayıda. Kaçırmayın…