Ultra Kübİst, Ultra Modernİst

  • 223 SHARES

Mar Adentro sadece bir konaklama opsiyonu değil sade ve fütürist bir vizyon da sunuyor. Yazı Berrak Damlacık.

Meksikalı mimar Miguel Angel Aragonés’in vizyonu önderliğinde tasarlanan yeni hotel Mar Adentro gerçek bir minimalizm ve modernizm örneği sunuyor. Los Cabos’ta yer alan sade çizgileri, gölgelerden destek alan görsel illüzyonları ve beyaz – mavi denklemleriyle konumlandırılmış bina ve havuzlarıyla senenin en iyi tasarım mekanlarından biri olmaya aday.

gal_39

Tasarım ve mimarinin misafirperverliğin önüne geçtiği lokasyonda her biri modern dekorasyon kodları içeren 200 adet oda bulunuyor. Enfes bir okyanus manzarası ile tamamlanan odalar rahatlığı hedeflerken, ziyaretçilere başka deneyimler de sunuluyor. Bu deneyimlerin başında ise bir sanat galerisi havası sunan kokteyl bar, spa alanı ve Sushi Restoranı Nido yer alıyor.
Güneşe uygun konumlandırılan Hotel, mükemmel gölge yansımalarının yanı sıra akşamları da farklı ışıklandırma sistemleri ile destekleniyor.

gal_43

Los Cabos’un otantik havasına farklı bir dokunuş katan Hotel Meksika’nın en başarılı işletmelerinden biri olacak gibi görünüyor. maradentrocabos.com/