TULUM’DA EVİNİZDE GİBİ HİSSETMEK

  • 56 SHARES

Otelcilik sektörünün yükselen isimlerinden Grupo Casa Pueblo, kış aylarını, mevsim normallerinin üstünde düşünüp, palmiye ağaçlarının altında geçirmek isteyenler için Tulum’daki yeni butik otelinin kapılarını aralamış durumda.

Meksika’nın turistik bir destinasyon olarak ajandalara eklenmesinin üzerinden epey zaman geçti. Haliyle, geçen süre içerisinde bu destinasyonun eskapizm anlayışıyla örtüşmesini sağlayacak birden çok durak, Meksika’da kapılarını aralamış durumda. Özellikle şehir hayatının koşuşturmacasından uzak, periferik bir lokasyonun izindeyseniz, Meksika bu ihtimalleri geniş bir spektrumda huzurunuza serme konusunda oldukça başarılı. 

Tulum da bu eskapist bakış açısını sahiplenen rotalardan biri. Doğal güzellikleri, dingin bir tatil anlayışıyla bir araya getiren şehir, konfor alanınızdan çıkmadan sakinliği bulabileceğiniz alternatifler sunuyor. Bu alternatiflerin en yenisi, 2018 senesinde açtıkları Casa Pueblo Tulum Pueblo ile otelcilik sektörüne adım atan Grupo Casa Pueblo’nun yeni oteli. 

Casa Pueblo Boca Paila, grubun attığı küçük adımlarda demirbaş haline gelen Tulum’da konuşlanıyor. Bir önceki lokasyona kıyasla daha butik bir deneyim sunan Boca Paila, 14 odadan oluşuyor. Dominik Cumhuriyeti’ndeki çiftlik evlerinden ilhamla tasarlanan otel bir yandan sakin bir yandan da renkli bir atmosfer sunuyor. Bu küçük otelin havuz başında keyifli vakit geçirebileceğiniz gibi, Tulum manzarasına karşı keyifli dakikalar geçirmek isterseniz, otelin terasındaki barı da mesken edilenebilirsiniz. Tabii Tulum sahillerine birkaç metre uzaklıkta olduğunuzu hatırlayıp, kendinizi otelin kumsalında da bulabilirsiniz.